tool-box-preferences-icon
nabízíme montáž, servis a náhradní díly

Výsledek spolupráce s firmou Tyntech velkou měrou záleží i na našich partnerech. Naše úzká kooperace s renomovanými firmami dává Vám i nám jistotu, že v souhrnu nabízených služeb dominuje preciznost, kvalita, dlouhodobá zkušenost a přiměřená cena.

Servis

Návrh, dodávka, instalace, zaškolení, technická a programová podpory CNC otočných stolů, produkčních a paletových systémů pro obráběcí stroje vybavené řídícími systémy:

HEIDENHAIN gross   siemens  fanuc-logo

 

Instalace je možná jako plně integrovaná CNC osa, součástí řídícího systému nebo pomocí samostatné, externě programovatelné řídící jednotky ovládané pomocí M funkcí řídícího systému stroje .

Dodávky, instalace, kalibrace, zaškolení použití dotykových i bezdotykových sond pro kontrolu obrobkových sond HEIDENHAIN .

 

Poskytujeme servis na třískové obráběcí stroje TOS, STROJTOS, opravy a servis frézovacích hlav.

 

Renovace a opravy elektromagnetických spojek a brzd

Zabýváme se renovací a opravami obtížně dostupných spojek a brzd z produkce dodavatelů Přerovské strojírny, Heid, Stromag, Dessau a po dohodě i jiných používaných v obráběcích, tvářecích, textilních a jiných strojích. Zároveň dodáváme k těmto spojkám a brzdám náhradní díly v expresních termínech.

 

 před renovací po renovaci 
 sluzby 2 sluzby 1 

 

sluzby 4sluzby 5sluzby 3sluzby 6

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací